mailo
09 دی 1401 - 11:21

آیین گرامیداشت یوم الله ۹ دی در گلستان آغاز شد

گرگان- آیین گرامیداشت ۹ دی، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت در شهرهای مختلف گلستان آغاز شد.

به گزارش خبرنگار مهر، آئین گرامیداشت ۹ دی، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت همزمان با سراسر کشور در شهرهای مختلف گلستان آغاز شد.

در گرگان هم آئین گرامیداشت ۹ دی، با حضور نماینده ولی فقیه در استان، استاندار گلستان، خانواده‌های شهدا و مردم ولایت مدار در مصلی وحدت گرگان در حال برگزاری است.

این مراسم با حضور جمعی کثیری از خانواده‌های شهدا، ایثارگران و دیگر آحاد مردم ولایت مدار گرگان و با همراهی روحانیون شیعه و سنی و جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی در مصلی گرگان برگزار شد.

نسل‌های مختلفی از مردم گرگان در این مراسم حاضر بودند، حضور رزمندگان دوران دفاع مقدس تا دانش آموزانی که پلاکارد به دست در کنار هم در این روز حماسی شرکت کردند، جلوه متفاوتی به نهم دی امسال بخشیده است.

آیین گرامیداشت یوم الله ۹ دی در گلستان آغاز شد

شعارنوشته‌هایی حاوی مطالبی مانند «مطیع امر رهبریم»، «مرگ بر فتنه گر» و «تجلی بصیرت، اطاعت از ولایت» در دست مردم به چشم می‌خورد.

گفتنی است، ثمرات حضور حماسی ملت ایران در ۹ دی ۱۳۸۸ اقتدار و استحکام نظام و گفتمان انقلاب اسلامی را نزد دوستان و دشمنان افزایش داد و به جهانیان ثابت کرد مردم و حکومت در ایران اسلامی در پرتو ولایت فقیه یک حقیقت واحد هستند.

نهم دی در تقویم جمهوری اسلامی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت نامگذاری شده است.

آیین گرامیداشت یوم الله ۹ دی در گلستان آغاز شد

منبع: مهر
شناسه خبر: 943423