mailo
03 اسفند 1401 - 11:19

تخریب ویلای شیک غیرمجاز یک مدیر در گرگان

دادستان عمومی و انقلاب گرگان از تخریب ویلای شیک یکی از مدیران که به صورت غیرمجاز در یکی از روستاهای گرگان ساخته شده بود خبر داد.

محمود اسپانلو در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در گرگان در خصوص اقدامات دادستانی در حوزه پیشگیری و برخورد با ساخت و سازهای غیرمجاز بیان کرد: ما در این موضوع بسیار جدی و مصمم هستیم.

وی ادامه داد: به هیچ عنوان با متخلفان مماشات نخواهیم کرد و با جدیت برخوردهای قاطعانه خواهیم داشت.

دادستان عمومی و انقلاب گرگان تاکید کرد: برای مثال روزهای گذشته در یکی از روستاهای گرگان، ویلای یکی از مدیران که به صورت غیرمجاز ساخته شده بود را به صورت کامل تخریب کردیم.

اسپانلو خاطرنشان کرد: این مدیر خیلی تلاش و لابی کرد که این حکم متوقف شود اما ما با جدیت این حکم را اجرا کردیم.

وی اضافه کرد: نه تنها در برخورد بلکه در بخش پیشگیری نیز اقدامات بسیار قابل توجهی را اجرایی کردیم، استان 18 سال در عرصه ساخت و سازهای غیرمجاز رها شده بود و امروز ما با جدیت با این امر مقابله خواهیم کرد.

دادستان عمومی و انقلاب گرگان تصریح کرد: همانطور که می‌دانید دادستان‌ها می‌توانند در مواردی که به حقوق عامه مرتبط می‌شود به صورت مستقیم ورود کنند.

اسپانلو افزود: تمامی دادستان‌ها در استان ورود خوبی در این بخش داشتند و فقط در گرگان 54 تذکر حقوق عامه به مدیران و دستگاه‌ها داده شده است.

وی بیان کرد: در این بخش نه تنها تذکر داده‌ایم بلکه هر جایی نیاز بوده وارد شدیم و اگر نیاز به اقدامی از سوی مدیر بوده مدیر را مجاب به اجرا کرده‌ایم.

انتهای پیام/83004

منبع: فارس
شناسه خبر: 1050090